Sporo osób nie jest usatysfakcjonowanych ze swojego wizerunku fizycznego. Jedną z niejednokrotnie wymienianych niedoskonałości jest postawa. Poszukujesz zabiegu na skuteczne odchudzanie w Krakowie? Zebraliśmy dla Ciebie kilka porad.

Dieta to nie wszystko

skuteczna dietaJeżeli myślimy o formowaniu sylwetki, najczęściej stawiamy na zdrowe odżywianie i ćwiczenia. Co zrobić w sytuacji jeśli nasza tkanka tłuszczowa nie zmniejsza się albo nie potrafimy wymodelować danej części ciała? Postaw na efektywne sposoby medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, redukcję tkanki tłuszczowej, a także zwalczanie cellulitu.

Zabieg Exillis® Kraków

Exillis BTL to najlepsze wykorzystywane na rynku urządzenie, które umożliwia na użycie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego ogrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są jednolicie pobudzane. Zabieg Exillis® w Krakowie pozwala na zmniejszenie tkanki lipidowej, modelowanie linii, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto wspomnieć, iż Exillis to sposób bezinwazyjny i bezpieczny. Stanowi świetną alternatywę dla inwazyjnych procedur liposukcji i lipolizy. Odchudzanie wspomniany sprzętem odbywa się w trzech poziomach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Co to jest endermologia?

Zmartwieniem naszych pacjentek jest szczególnie jędrność skóry. Z wiekiem traci ona własną sprężystość, a produkcja kolagenu jest zwolniona. Endermologia w Krakowie pozwala skutecznie minimalizować cellulit i ujędrniać wybrane obszary ciała. Lipomassege® Endermologie™ opiera się na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną oraz podskórną. Endermologia w Krakowie wspomaga gubienie kilogramów, a ponadto pozwala na ujędrnienie skóry, walkę z zbędnymi kilogramami, zmniejszenie obwodu o kilkanaście centymetrów. Należałoby zaznaczyć, że zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są niezwykle komfortowe. Nie zajmują więcej niż cztery kwadranse. Pozwalają na szybkie nasycanie się długotrwałymi wynikami.