Nasza cera po minusowych temperaturach wymaga właściwej pielęgnacji. Można się o nią zatroszczyć wyłącznie w domu bądź też zdecydować się na specjalistyczne zabiegi kosmetyczne. Co to jest, i co nam oferuje kosmetyka? Kraków to miejsce, w jakim odnajdziemy mnóstwo gabinetów urodowych z pokaźną listą zabiegów. Oto charakterystyka paru z nich!

Przedłużanie oraz zagęszczanie rzęs

Coraz więcej kobiet korzysta z tego zabiegu. Do wyboru jest wiele typów metod – 1:1, 2:1. 3:1 to wyłącznie niektóre z nich. Wybór zależy od tego, jaki rezultat chcielibyśmy uzyskać. Zabieg jest stosunkowo prosty i polega na przyklejeniu syntetycznych rzęs do naturalnych. Efekt utrzymuje się od 3 do sześciu tygodni. Przyklejane rzęsy odpadają razem z naturalnymi. Koszt zabiegu jest zróżnicowany – od 100 do aż 500 zł.

Peelingi kosmetyczne

Peelingi to zabiegi, które mają na celu złuszczenie nieżywego naskórka. Salony urody oferują szeroki wybór tego rodzaju zabiegów. Wśród nich trzeba wyodrębnić peelingi mechaniczne, peelingi enzymatyczne, peelingi mieszane. Tego rodzaju peelingi możemy, też podzielić uwzględniając głębokość działania. Odróżniamu tu peelingi powierzchniowe, średnio głębokie jak też głębokie. W celu wyboru najwłaściwszego zabiegu trzeba skonsultować się z lekarzem specjalisą bądź też kosmetyczką, żeby dopasowali zabieg odpowiedni do stanu a także typy skory. Istotne, aby zabiegi przeprowadzane były przez fachowców.

Zabieg TriLipo Maximus

Chcesz zagęścić swoją skórę? Obowiązkowo dowiedz się więcej o zabiegu maximus. Kraków to miasto, w jakim znajdziemy bardzo dużo gabinetów, jakie wykorzystują tę technologię. Dzięki zabiegowi Maximus podsycamy skórę do naturalnej produkcji kolagenu, jaki ma wielki wpływ na stan naszej cery. Zaletą zabiegu jest fakt, że jest on bezbolesny jak również względnie krótki. Podobnie jak w przypadku większości zabiegów kosmetycznych, zalecane jest kilkukrotne powtórzenie procedury.

geneO

Zaletą tego zabiegu jest fakt, że działa na trzech płaszczyznach – dotlenia skórę, złuszcza, a także poprawia jędrność. Jest to dobre wyjście dla każdego rodzaju skóry. GeneO to zabieg niebolesny i odświeżający. Ilość a także częstość robienia zabiegów zależą od stanu skóry, dobierane są w trakcie konsultacji. Na plus zabiegu przemawia także fakt, że skóra nie wymaga długiego czasu regeneracji.