Uwielbiasz modę? Zapoznaj się z trendami, jakie zawładną rokiem 2018.

1. Brokatowa ekstrawagancja

Ciężko ją sobie wyobrazić w mieście, jednak bez wątpienia zawładnie weselami oraz salonami. Wyśmienicie sprawdzi się w przypadku osób, jakie wielbią zwaracać na siebie atencję jak też chcą zachować niepowtarzalny styl. Będziemy w stanie zakupić całe brokatowe stylizacje – spódnice, marynarki a także inne elementy garderoby perfekcyjne na imprezę, jak również akcesoria, które można będzie ubrać przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to świeży trend w modzie, na który skuszą się kobiety, które nie boją się odróżniać jak też lubią eksperymentować.

3. Rękawy w stylu lat 80

Stara moda lubi wracać. W tym roku powrócą do nas rękawy typowe dla stylu lat 80. Rękawy te odznaczają się przesadną objętością.

4. Odzież sportowa

Odzież sportowa nie będzie się ograniczać wyłącznie do sportu. Na ulicach natkniemy się na wiele Pań w sportowych stylizacjach, które połączone będą częstokroć z eleganckimi dodatkami. Buty na obcasie do dresów? Tak, to także trend na wiosnę 2018! Dresy przestaną być typowymi dresami, w jakich ćwiczymy lub przesiadujemy na kanapie.

5. Kierowca rajdowy

Moda będzie także wzorowana na rajdowcach i motocyklistach. Będzie to styl zdecydowanie zmimny.

6. Czerwień, mnóstwo czerwieni

Odważne a także lakierowane stroje w kolorze wyraźnej czerwieni staną się hitem roku 2018.

7. Plastik

Ubrania plastikowe? Bezbarwne sukienki z plastiku, bluzki a także inne części garderoby. Plastik przestanie się kojarzyć z kiepską jakością, a zacznie z nowoczesną modą.

8. Motyw motyla

Jednym z modniejszych motywów w 2018 będą wyraziste motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, niemniej będzie prezentował się trochę odmiennie aniżeli do tej pory. Będzie wyglądał jak połącznie dwóch modeli okryć wierzchnich.

10. Motywy i kolorystyka tropikalna

Wyraziste egzotyczne barwy zastąpią pastele, które królują od kilku sezonów.

11. Motywy kwiatowe

Ulubiony wiosenny motyw wielu kobiet, czyli kwiaty w dalszym ciągu zostanie na topie. Zwiewne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły ogromną popularnością.

12. Motyw kratki

Oprócz kwiatów dużą popularnością będzie się także cieszyła krata. Nie tylko bluzki, jednka również sukienki i marynarki.