Każda świadoma kobieta dobrze wie, jak duże znaczenie dla zdrowia i piękna mają peelingi. Są rozmaite sposoby ich wykonywania. Nowością na rynku kosmetycznym, jaka pozwala na osiągnięcie rewelacyjnych efektów, jest peeling laserowy. Jak działa i dlaczego warto go zastosować?

Dzięki zastosowaniu specjalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest – co najważniejsze – bardzo dokładny i efektywny. Wiązka lasera, tworząc małe uszkodzenia, pobudza skórę. Dzięki temu cera niezwykle szybko się regeneruje, a ponadto staje się zagęszczona i sprężysta, dzięki kolagenu i elastyny – których produkcja, za sprawą lasera, znacznie przyspiesza. Zabieg peelingu laserowego dobrze jest powtórzyć 2 lub więcej (maksymalnie 5) razy. Wszystkie zabiegi robione są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (zależnie od użytej mocy lasera).

Przewagą peelingu zrobionego przy użyciu lasera jest nie tylko najwyższa precyzja zabiegu, ale też długofalowy efekt, dzięki któremu każda z nas poczuje się pięknie i pewnie.

Artykuł przygotowany przez: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/