Projektowanie wnętrz to dziedzina. która wspaniale się rozwija od kilku lat. Pomimo, że zmienia się moda w kwestii barw a także dodatków do wnętrz, niektóre element niezmiennie dominują. Dowiedz się, jak urządzić salon, żeby czuć się w nim swobodnie.

Jak odświeżyć salon

Renowacja wnętrza częstokroć zaczynamy od odświeżenia koloru ścian jak również sufitu. Te miejsca szybko się brudzą, a kolory tracą odcień. Aktualnie na topie są białe, jasne mieszkania. Pozwalają one na optyczne powiększenie przestrzeni. Pragniesz dodać atrakcyjny, modny akcent, a naprawdę nie podobają Ci się tapety? Posiadamy idealne rozwiązanie! Sufit napinany oferuje nam sporo możliwości. Możemy postawić na motyw podświetlany czy też na membranę w dowolnym kolorze. Sukces tkwi właśnie w takich rozwiązania. Dają one możliwość wprowadzić nowoczesny styl do pokoju dziennego. Dodatkowo sufit podwieszany albo napinany daje sposobność na ujednolicenie wysokości pomieszczenia. Perfekcyjnie sprawdza się też w wysokich mieszkaniach. Chciałbyś jednak nieszablonowo ozdobić ściany? Zdecyduj się na modne ramki z motywem lustra albo ręcznie wykonany nadruk lub wzór.

Pokaż swój charakter

Kupiłeś już wszystkie podstawowe meble, ale brakuje Ci niepowtarzalnych elementów w pokoju dziennym? Skoncentruj się na dodatkach. Możesz je zastępować wielokrotnie, a nie poniesiesz dużych wydatków. Dobrze jest dopasowywać dekoracje do pór roku, imprez, świąt jak też innych okoliczności. Najlepiej sprawdzają się dekoracyjne i pięknie pachnące świecie. Ciekawym urozmaiceniem są również świeczniki, wazony, plakaty, stojak na wino, dekoracyjne, nietuzinkowe regały na książki, czy podkładki. Najistotniejsze jest to, żeby wykreować klimat, który najbardziej odpowiada domownikom. Personalizowane motywy, takie jak ukochany obraz, wyjątkowy motyw na suficie napinanym czy też retro akcent przyciągną uwagę gości. Nie bój się eksperymentów i wyczaruj swój salon marzeń!