Samsung jest jednym z najpotężniejszych wytwórców urządzeń AGD i RTV na rynku. Na każdym kroku możemy zetknąć się z ich sprzętem, który bardzo często ułatwia nam podstawowe prace. Tym razem producent postanowił pójść naprzeciw roztargnionym. Dorzucił do swyk urządzeń piorących funkcję Addwash, jaka dotąd nie była znana.

Czym jest funkcja Addwash

Pranie nie jest najbardziej lubiną powinnością. Najpierw wypada dokonać podziału na takninę, następnie barwy. Nieraz też dzielimy ciuchy, na te które pierzemy w większej jak też niskiej temperaturze. Wielokrotnie nie pamiętamy o dodaniu kilku ciuchów leżących w innym miejscu. Dotychczas nie było sposobności, by zastopować pranie by naprawić zrobiony błąd. Producent był świadom tego typu wydarzeń dlatego też postanowił im sprostać. Innowacyjna funkcja – AddWash, nie tylko pozwala na dorzucanie rzeczy w trakcie prania, ale niesie ze sobą szereg zmian. Producent w pralkach z omawianą funkcją, pozwoli także na kontrolowanie całego procesu poprzez smartfona. Nawet będąc poza mieszkaniem, wiemy na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą funkcją, posiadają również technologię, jaka poprawia jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona również na pobór mocy podczas działania, odpowiednio go obniżając.

Czy inwestycja w Addwash się opłaca?

Kiedy będziesz musiał dodać kolejne ubranie do prania, będziesz mógł to uczynić natychmiast. Pozwoli to na oszczędność czasu i kasy. Nigdy nie będziesz musiał niszczyć nerwów po puszczenia pralki, w chwili kiedy znajdziesz zawieruszone rzeczy. Obecnie wystarczy jedynie je dołączyć do bębna pralki Samsung AddWash. Opinie na temat tego rodzaju pralek są wyjątkowo pochlebne. Nowa funkcja pralek Samsung znacząco polepsza organizowanie i wykonanie prania. Dobrze jest skorzystać z tego rodzaju rozwiązania.
Wejdź na https://www.youtube.com/watch?v=Q7E7K7DkUKQ i zobacz recenzję pralki SAMSUNG ADDWASH WW12K8412OW.