W dniu dzisiejszym troszeczkę bardziej prywatny wpis, w treści którego dzielę się z Wami mym przeżyciem z ostatnim dni, które generuje ogólnie sporo adrenaliny a także zawstydzenia. Po kilku dniach dywagacji z moją żoną podjąłem decyzję, żeby udać się do gabinetu medycyny i kosmetyki dla chłopaków, aby pozbawić włosów me plecy.

Zapewne uważasz, że chyba walnąłem się w głowę. Prawda jest jednak taka, że owłosienie na moich plecach to coś strasznego. Gąszcz to mało powiedziane, ja mówiąc najprościej wyglądałem jak małpa. A że mej kobiecie nie przypadało to do gustu, to była w stanie przekonywać mnie do usunięcia włosów z pleców nawet kilkanaście razy w trakcie dnia. Po jakimś czasie musiałem się przełamać i zacząć szukać miejsca, w którym miałbym szansę przeżyć tego typu zabieg.

Już na starcie zdawałem sobie sprawę jak ciężko odkryć będzie klinikę przeprowadzającą zabiegi medycyny estetycznej dla chłopaków. Ogłoszeń niby jest całkiem sporo, lecz prawda jest taka, że ogromna większość z nich nie wzbudza ufności. Przede wszystkim przez to, że analizując witryny internetowe tego typu gabinetów trudno natrafić na nich na oceny stworzone im przez mężczyzn, a nie kobiety. A zdajesz sobie sprawę, co jak co, ale chłop od panienki się mocno różni i w inny sposób odczuwać ma prawo na tego gatunku rzeczy. Po kilku próbach dałem radę zidentyfikować jednakże klinikę Vesuna, która to oferuje różnego rodzaju usługi estetyczne dla mężczyzn i z tego co przedstawiają opinie prezentowane przez internautów robi to wspaniale. Musiałem to przeżyć na własnym ciele.

Dryndnąłem do nich z zamiarem zarejestrowania się na wizytę. Połączenie odebrała fajna kobieta i wybrała mi szybko wygodny dla mnie czas wizyty. Powiadomiła mnie o wszystkich kwestiach powiązany z taką depilacją, zasugerowała jakim sposobem się do zabiegu przygotować i mówiła też o tym jakich rzeczy mogę wypatrywać po wizycie.

Gdy trafiłem na owe spotkanie, to czułem niewielki strach. W końcu sądziłem, że tego typu kwestie są dla kobiet, a nie dla facetów. Mój niepokój prędko jednak wyparował, ponieważ w klinice licząc mnie zobaczyłem czterech chłopaków. Czyli jednak nie przyczyny, aby się krępować, chłopaki także rozpoczęli o siebie dbać i też chodzą do gabinetów medycyny kosmetycznej dla facetów.

Powinno się odnotować, że Klienci rozmawiają tam z ekspertami od kosmetyki i lekarzami dermatologii, dzięki czemu odczuwają zapewnienie, że przy żadnym z zabiegów nie zrobią sobie krzywdy.

Sam zabieg depilacji laserowej przebiegł niebywale szybko i bez powodowania bólu. Nawet po jednym zabiegu wygląd pleców był zadowalający. Chcę jednak, żeby włosy z pewnością nie powróciły, przez co najprawdopodobniej umówię się na jeszcze jedną sesję.

Na zakończenie chcę jeszcze opowiedzieć o tym, w jaki sposób na tę depilację zareagowała moja żona. Ani razu nie wspominałem jej o tym, że wybiorę się na zabieg, w efekcie czego była bardzo osłupiona. I mam obowiązek napisać, że pierwszy raz od dawien dawna tak szybko miała ochotę wziąć mnie w objęcia. Więc zaznaczam, męska depilacja w stu procentach spełniła moje marzenia.

Gdy obawiacie się tego gatunku zabiegów, to poczytajcie dodatkowo o depilacji na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, serio nie ma się co bać.