Zachowanie porządku czasami powoduje problemy. Sprawa jest bardziej uciążliwa, jeśli posiadamy zwierzęta. Walka z sierścią jest niezwykle skomplikowana i długotrwała. Czy mamy sposób na pozbycie się sierści z kanapy, poduszek, podłogi? Oczywiście! Przedstawimy Wam niezawodne odkurzacze, które pomogą Ci w czyszczeniu.

Jaki odkurzacz wybrać?

odkurzanie paneliWbrew pozorom dobór właściwego odkurzacza nie jest prostym wyborem. Możemy wyróżnić kilka rodzajów tego sprzętu. Główny podział traktuje o odkurzaczach podłogowych z woreczkiem, cyklonowych, multifunkcyjnych i odkurzaczach z filtrem wodnym. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona możliwość. Warto jednakże pamiętać, aby w każdym wypadku kupić polecany, niezawodny sprzęt. My zwróciliśmy uwagę na odkurzacz Samsung, który cechuje się mocnym silnikiem oraz szczoteczką o dużej mocy wciągania. Świetnie radzi sobie z sprzątaniem zanieczyszczeń i wielkich zabrudzeń na różnych powierzchniach. Bezworkowe odkurzacze Miele rekomendujemy osobą skłonnym do alergii oraz uczuleń. Drugim wyjściem w tym przypadku jest higieniczny worek na kurz z systemem mikro i filtracji higienicznej. Worki do odkurzaczy Miele i Samsung zapewniają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a jednocześnie nie tylko gromadzą zabrudzenia, a również pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny oraz drobinki pyłu.

Wybierz rozwiązanie dla siebie

Nie potrafisz sobie poradzić z czyszczeniem mebli z sierści? Zadbaj o wymienne szczotki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z licznych trudnych zabrudzeń. Jeśli chcesz dbać o wygląd swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Sprzątają one powierzchnie zawsze gdy tego wymagasz, a Ty możesz zająć się kolejnymi obowiązkami.