Jednym z najpopularniejszych zabiegów laseroterapii ciągle pozostaje laserowe usuwanie owłosienia. Usługa ta powinna być prowadzona w sezonie jesienno-zimowym, dlatego teraz chcemy uzupełnić ten temat powtórnie. Dowiedz się więcej o depilacji laserowej.

Jaką partię ciała wybrać?

Depilacja laserem w Krakowie może być wykonana na wybranej partii ciała. Z omawianych sposobów równie chętnie korzystają panie oraz panowie. Wiek czy płeć nie mają tutaj znaczenia. Najczęściej wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Przebieg zabiegu jest uwarunkowany od wybranego miejsca. Spore fragmenty ciała można rozdzielić na partie. Często pacjenci wybierają wyłącznie depilację łydek czy ud. Parametry lasera wybierane przez profesjonalistę są zależne od specyfiki skóry, a także włosów pacjenta. Wszystko dostosowane jest do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku bardzo grubych, gęstych włosów. Cienkie oraz jasne włosy także można poddać zabiegowi, potrzebują one natomiast większej uwagi.

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Jeden entuzjastycznie wybierany zabiegów przez mężczyzn to oczywiście laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się kilka zaufanych klinik medycyny estetycznej i laseroterapii, które wyróżnianiają się profesjonalizmem, posiadaniem innowacyjnego sprzętu i kompleksowym podejściem do pacjentów. Na depilację laserową zapisują się mężczyźni uprawiający różne sporty, ceniący sobie wygodę i dbający o swój wygląd.

Skuteczna depilacja w Krakowie jest możliwa z wykorzystaniem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Wymieniony sprzęt Wskazany sprzęt posiada certyfikat bezpieczeństwa oraz skuteczności respektowany na całym świecie.