Jeśli na skórze ud, bioder, pośladków ewentualnie brzusia obserwujesz dobre nierówności także grudki, niestety świadczy to, że także Ciebie dotknął temat cellulitu. Pomarańczowa powłoka może wystąpić się u nas, niezależnie od naszego wieku, albo prowadzonego stylu życia. Według lekarzy, ta dolegliwość tyczy większości dojrzałych kobiet, jednakże może też pojawić się u młodych dziewczyn. Wpływa na to poziom estrogenu. Jego wahania są najsilniejsze w czasie dojrzewania czy w okresie ciąży. Również korzystanie z terapii hormonalnych może zachwiać stan owego hormonu. Efektem będzie pojawienie się cellulitu.

W jaki sposón się pozbyć cellulitu

Nieszczęśliwie, nie powstała dotychczas cudowna terapia bądź metoda, która by pomogła całkowicie się pozbyć tego problemu. Cellulit niezwykle często jest uzależniony od naszych uwarunkowań genetycznych. Są jednakże zabiegi, dzięki którym potrafimy ograniczyć jego powstawanie. Wymaga to od nas systematyczności oraz silnej woli. W szczególności zdrowa dieta, a dodatkowo ćwiczenia pomogą nam uzyskać oczekiwane rezultaty. Z tym, że efekty będziemy mogły zaobserwować dopiero po jakimś czasie. Sporo dziewczyn decyduje się też na korzystanie ze profesjonalnych leków, albo kremów. Należy jednakże dodatkowo tu uważać, ponieważ nie każda z nas może je użytkować. Najczęściej ze względu na występowanie w nich jodu, damy cierpiące na choroby tarczycy winny być wyjątkowo rozsądne.

Pokonaj cellulit

Mnóstwo dziewczyn aby pozbyć się pomarańczowej skorupy, decyduje się na poddanie zabiegom świadczonym przez kliniki medycyny estetycznej. Już po kilku sesjach, nasza cera odzyska swój właściwy odcień. Zamiarem takich zabiegów, jest zwłaszcza usprawnienie krążenia w skórze także wyeliminowanie obrzęków. Jednym spośród przeważnie wybieranych jest zabieg Vela Shape. Polega on na miejscowym nagrzewaniu ciała. Duża temperatura rozbija oraz usuwa komórki tłuszczowe. Już po pierwszym zabiegu można zaobserwować skutki. Cera ulega ujędrnieniu, rozprostowaniu, oraz odzyskuje swój naturalny stan. Dla dostania doskonalszych efektów zaleca się wznowienie zabiegu cztery razy.